Przewodnik duchowy

Chciałam Pani bardzo serdecznie podziękować za tak cudownie piękne przedstawienie mojego Duchowego Przewodnika, a w zasadzie Przewodniczki! Obraz jest wspaniały i niesamowicie sugestywny. Uwielbiam na nią patrzeć, dodam, że namalowana jest dokładnie w moich ulubionych barwach. Ma Pani wielki talent! Dziękuję, mam nadzieję, że jeszcze coś Pani dla mnie kiedyś namaluje!
Ewelina

 
Każdy z nas ma swoje wsparcie w wymiarze duchowym. Każdy ma kogoś, komu zależy na jego rozwoju, na najlepszej drodze, na nauce.
 
Jedni nazywają to wsparcie Aniołem, inni Opiekunem jeszcze inni Strażnikiem, a jeszcze inni Opiekunem Duchowym. Ile by nie było nazw, to istota niematerialna, która przy nas czuwa chce tylko i wyłącznie naszego dobra.
 
Spotykam osoby które twierdzą, że nie mają swoich Przewodników Duchowych, bo wielokrotnie o coś prosiły, a tego nie dostały. Jednak trzeba zdać sobie sprawę z tego, że Przewodnik Duchowy, Opiekun, Strażnik nie da nam nigdy czegoś, co zadziała na nas i nasze życie destrukcyjnie. Może więc być tak,że prosimy o coś, co w dłuższym wymiarze czasu zniszczyłoby nas.
 
Takie Istoty jak Przewodnicy Duchowi, o wiele łatwiej poczuć, niż zobaczyć. Zapewne wynika to z ich subtelności oraz niedoskonałości naszych zmysłów. Trudno przełożyć na obraz coś tak złożonego i ulotnego.
 
Jeżeli jednak wyciszeni skupimy się na chwilę na sobie i poprosimy Przewodnika Duchowego żeby dał nam jakiś znak, to zdarza się że poczujemy delikatny dotyk, subtelną emocję, czy jakieś drgnienie.
 
Mam to wielkie szczęście, że mogę spojrzeć na niektórych z nich, mogę na tyle na ile pozwala mi 5 podstawowych zmysłów, ukazać ich wizerunek, a czasem coś co mają nam do powiedzenia. 
 
Każdy wizerunek jaki maluję jest inny. Do jednych używam akwareli, do innych farb akrylowych, nie ma też jednego stylu w jakim maluję. Sam styl także jest częścią charakteru Twojego Przewodnika Duchowego.
Opiekunowie często trzymaj coś w dłoniach. To takie atrybuty którymi do nas przemawiają.
 
Jeżeli więc chcesz się czegoś dowiedzieć o swoim Przewodniku Duchowym, Stróżu, Opiekunie, Aniele, to spójrz nie tylko na sam wygląd, nie tylko na kolory. Staraj się zagłębić w styl, fakturę, otoczenie i wszystko to, co go definiuje na obrazie.
Sam wizerunek powstaje dość długo, czasem nawet 2 tygodnie. Zależy to od tego, w jakim stopniu jesteś ze swoim Przewodnikiem Duchowym połączony. Nie u każdego od razu go widać. 
 
Bywa tak, że jest więcej niż jeden i wtedy także muszę poczuć którego z nich mam namalować.
 
Jeżeli więc czujesz się zagubiony, pragniesz porozumieć się ze swoim Aniołem, czy po prostu jesteś ciekawy przekazu, zapraszam do kontaktu.
 
przewodnik duchowy
Przewodnik duchowy – Postać żeńska, bogini, w orientalnym tańcu. Konkretnie ten obraz ma ponadto symbole widoczne w ciemności 🙂

Dodaj komentarz